قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت کلاسان را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳

عضویت در سایت کلاسان رایگان است. بند ۲ فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است: قسمت اول: بازدید از خدمات آموزشی ارایه شده در سایت قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار قسمت سوم: ارسال رسید خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک قسمت چهارم: هماهنگی با موسسه آموزشی مربوطه و ارایه کوپن تخفیف در بدو ورود

بند ۱

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از خدمات آموزشی ارایه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک

قسمت چهارم: هماهنگی با موسسه آموزشی مربوطه و ارایه کوپن تخفیف در بدو ورود

تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، کلاسان حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۳

حق امتیاز خدمات این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب خدمات غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند ۴

کلاسان اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد: – عنوان و توضیحات دوره آموزشی – هزینه کوپن مربوطه که برای خرید بر عهده مشتری است. – مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

بند ۵

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از کلاسان به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.